Laka Mahallesi Lale Sokak No: 8 Bornova - İZMİR

Hakkımızda

İzmir Bornovada 1000 m2 alanda 2016 yılında GÜNAY CİVATA olarak üretim tesisini kurmuştur. ISO 9001 belgesiyle üstün kalite politikası ve eğitimli uzman çalışanları ile sektöründe devam etmektedir.

Misyonumuz

  • Günay Civata, olarak herkesin ürettiğinden daha kaliteli bir üretim yaparak, karlı ve sorumluluk sahibi sanayici başarımızı devam ettirmektir.
  • İşlerimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek,topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermektir.    
  • Başarılarımızı bir varış noktası olarak değil emin adımlarla yürümeye devam edeceğimiz yol olarak görebilmektir.

Vizyonumuz

  • Başarımızı müşterilerimizin başarılarıyla ölçeriz.Tüm kaynaklarımızı müşterilerimize hazır bulundurur ve  kendimizi kalben  onların başarılarına adarız. Sadece iyi bir iş teslim etmek için değil, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını tanımlamak için çalışırız.

Bütünlük doğruyu yanlıştan ayırabilmek ve doğru şeyleri yapmak anlamına gelir. Yeteneklerimizi dürüstçe sergileriz. Müşteri bilgilerinin gizliliği hususuna riayet ederiz. Bilgiye ulaşmada amacımızı aşan işler yapmayız. Tutabileceğimiz ölçüde  sözler veririz. Eylemlerimizi gözden geçirmek için kendimize zaman ayırır, bügün ve yarın şeffaf bir biçimde eylemlerimizin arkasında durup duramayacağımızı sorgularız..